Skontaktuj się z nami
- Xinkaihe Przemysłowe Strefa, Chengdong Ulica, Wenlinga Dystrykt, Taizhou Miasto, Zhejiang Prowincja, Chiny
- manager@genteck.cn
- dodać 86-576-86088668
Sprzęt do cięcia TIG 3 w 1
Typ silnika: silnik krokowy
Stan: nowy
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa marki: iskra
Numer modelu: p23 CT-312
Opis
Szybkie Szczegóły
| Typ silnika | Silnik krokowy |
| Stan | Nowy |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa handlowa | Iskra |
| Numer modelu | p23 CT-312 |
| Napięcie | 1 faza 230 V |
| Moc znamionowa | 3,3 kva |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 38*21*28,5 cm |
| Orzecznictwo | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, dostępne zagraniczne wsparcie innych firm |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Obowiązujące branże | Sklepy z materiałami budowlanymi, Roboty budowlane |
| Waga | 11,7 kg |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy | 0,93 cos |
| Maksymalne napięcie bez obciążenia | 230 v |
| Zakres prądu | 10-30 A |
| Znamionowy cykl pracy | 60 procent |
| Grubość cięcia | 8 mm |
| Poziom zabezpieczeń | IP21S |
| Typ | przecinarka plazmowa 3 w 1 |
| Zdolność zaopatrzenia | 50000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Port | Ningbo, Szanghaj |
Funkcja i funkcje
1. Spawarka 3 w 1 z funkcją TIG/CUT/ARC. Zaawansowana technologia inwerterowa (MOSFET)
2. Regulowany prąd wyjściowy w celu zaspokojenia wymagań cięcia różnych materiałów i grubości płyt roboczych.
3. Bezdotykowe cięcie rozpoczynające łuk przy użyciu sprężonego powietrza w celu zagwarantowania bezpiecznej i niezawodnej pracy.
4. Łatwa do cięcia grubej blachy w szybki i ekonomiczny sposób z doskonałą wydajnością cięcia.
5. Wysoka prędkość cięcia, 2 razy szybsza niż cięcie tlenem, wąska szczelina cięcia, gładka powierzchnia cięcia, gładkie zniekształcenie.
6. Wbudowana ochrona przed przegrzaniem, przeciążenie, przetężenie, ochrona przed nadmiernym/brakiem napięcia, bezstopniowa regulacja prądu, odpowiedni do cięcia plazmowego.
7. Dostarczany z palnikiem do cięcia plazmowego, zaciskiem uziemiającym, przyłbicą i szczotką spawalniczą, kartonem.





Popularne Tagi: 3 w 1 sprzęt do cięcia łukowego tig, Chiny 3 w 1 sprzęt do cięcia łukowego tig producenci, dostawcy, fabryka, Maszyna do cięcia włókna szklanego, przenośna maszyna do cięcia, Benchtop Maszyna do cięcia, eksport maszyny do cięcia, laminatuje maszynę do cięcia, gumowa maszyna do cięcia
Może ci się spodobać również
















