Skontaktuj się z nami
- Xinkaihe Przemysłowe Strefa, Chengdong Ulica, Wenlinga Dystrykt, Taizhou Miasto, Zhejiang Prowincja, Chiny
- manager@genteck.cn
- dodać 86-576-86088668
Cyfrowy MMA z dwoma pokrętłami
Napięcie: 1PH 230V
Aktualne:20-140A
Pojemność znamionowa: 5.3
Znamionowy cykl pracy: 60 procent
Wymiary: 36X21X27 cm
Opis
Szybkie Szczegóły
| Napięcie | 1 faza 230 V |
| Aktualny | 20-140A |
| Pojemność znamionowa | 5.3 |
| Znamionowy cykl pracy | 60 procent |
| Wymiary | 36X21X27 cm |
| Stosowanie | SPAWALNICZY |
| Orzecznictwo | CE, Rohs, EMC, GS, TUV, ISO9001 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Nazwa produktu | dostawca przenośnych spawarek inwerterowych mma |
| Waga | 5KG |
| Zdolność zaopatrzenia | 20000 sztuk / sztuk miesięcznie |
Funkcja i funkcje
1. Wysoka wydajność, niskie zużycie, oszczędność energii, bardziej atrakcyjny wygląd, przenośność, niska cena.
2. Technologia inwertera chipowego IGBT, wysoka wydajność i oszczędność energii.
Wysoka odporność na wahania sieci energetycznej. (V±15 procent)
3. Stabilna wydajność, z silną zdolnością kompensacji, odporna na wahania napięcia.
4. Łatwe uruchamianie łuku, mniej rozprysków, kontrola termostatyczna, automatyczne zabezpieczenie przed przepięciem i przepięciem, chłodzenie wentylatorem.
5. Ta spawarka może zagwarantować, że prąd spawania jest bardzo stabilny przy wahaniach napięcia sieci elektrycznej iw sytuacji zmiany długości łuku elektrycznego, łuk elektryczny z możliwości regulacji, łuk elektryczny jest łagodny
6. Miękki przełącznik uruchamia się, objętość jest mała, waga jest lekka;
7. Ma zastosowanie do spawania wszelkiego rodzaju stali niskowęglowej, stali średniowęglowej i stali stopowej itp.



Popularne Tagi: cyfrowe mma z dwoma pokrętłami, Chiny cyfrowe mma z dwoma pokrętłami producenci, dostawcy, fabryka, Wyjście spawania MMA, komponenty maszyny spawalnicze MMA, Kurs spawania MMA, Drut spawalniczy, Paliak spawalniczy, Wytwarzanie spawania
Może ci się spodobać również














