Skontaktuj się z nami
- Xinkaihe Przemysłowe Strefa, Chengdong Ulica, Wenlinga Dystrykt, Taizhou Miasto, Zhejiang Prowincja, Chiny
- manager@genteck.cn
- dodać 86-576-86088668
DC Nowa technologia spawarka TIG
Obrobiony materiał / metal: stal nierdzewna i żelazo
Znamionowe napięcie wejściowe: 230 V
Maks. Moc obciążenia: 5,3-9,3 kVA
Polaryzacja wyjściowa: DC TIG
Znamionowy cykl pracy przy 40 stopniach (TIG):60
Opis
Szybkie Szczegóły
| Obróbka materiału / metalu | Stal nierdzewna i żelazo |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 230 V |
| Maks. Załaduj pojemność mocy | 5.3-9,3 kVA |
| Polaryzacja wyjściowa | spawanie prądem stałym |
| Znamionowy cykl pracy przy 40 stopniach (TIG) | 60 |
| Znamionowy prąd wyjściowy (TIG) | 10-250 A |
| Znamionowe napięcie wyjściowe (TIG) | 60 V |
| Częstotliwość impulsów | 50/60 Hz |
| Prąd łuku pilota | 10-250A |
| Znamionowy cykl pracy | 60 procent |
| Typ silnika | SILNIK PRĄDU STAŁEGO |
| Wymiary | zwyczaj |
| Stosowanie | Spawalniczy |
| Napięcie | 1 faza 230 V |
| Orzecznictwo | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, dostępne zagraniczne wsparcie innych firm |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Waga (kg) | 11 KG |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Roboty budowlane |
| Lokalizacja usługi lokalnej | Nic |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Współczynnik mocy | 0.93 COS |
| Poziom zabezpieczeń | IP21S |
| Typ | automatyczna spawarka argonowa |
| Klasa izolacji | H |
| Moc (W) | 5.3-9,5 kVA |
| Zdolność zaopatrzenia | 20000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Szczegóły pakowania | karton |
Funkcja i funkcje
1. 2-w-1 maszynieb, opcjonalnie z TIG lub MMA
2. Zaawansowana technologia inwertorowa (MOSFET), idealna do spawania metodą TIG.
3. Spawanie zgodne z pionem w dół dla elektrod celulozowych
4. Stabilna wydajność, z silną zdolnością kompensacji, odporna na wahania napięcia.-Szybka reakcja, małe rozpryskiwanie, doskonały wygląd spawania.
5. Energooszczędna technologia inwerterowa Łatwe zajarzanie łuku, stabilny prąd spawania, doskonała fala prostokątna.
6. Start HF, aby umożliwić bezdotykowe zajarzenie łuku w celu wyeliminowania zanieczyszczenia wolframem i materiałem.
7. Ma zastosowanie do spawania wszelkiego rodzaju stali niskowęglowej, stali średniowęglowej i stali stopowej itp.




Popularne Tagi: dc nowa technologia spawarka tig, Chiny dc nowa technologia spawarka tig producenci, dostawcy, fabryka, Narzędzie do spawania, Maszyna spawalnicza TIG do spawania artystycznego, Maszyna spawalnicza TIG do stacjonarnego spawania zasilania, Maszyna spawalnicza TIG do suchych środowisk, TIG WELLIDING MASZYNU DLA MÓŁY, Maszyna spawalnicza TIG do odległych lokalizacji
Może ci się spodobać również















