Skontaktuj się z nami
- Xinkaihe Przemysłowe Strefa, Chengdong Ulica, Wenlinga Dystrykt, Taizhou Miasto, Zhejiang Prowincja, Chiny
- manager@genteck.cn
- dodać 86-576-86088668
Spawarka impulsowa TIG DC
Obrobiony materiał/metal: stal nierdzewna
Znamionowe napięcie wejściowe: 230
Maks. Pojemność mocy obciążenia: 7.1
Polaryzacja wyjściowa: DC TIG
Znamionowy cykl pracy przy 40 stopniach (TIG):60
Opis
Szybkie Szczegóły
| Obróbka materiału / metalu | Stal nierdzewna |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 230 |
| Maks. Załaduj pojemność mocy | 7.1 |
| Polaryzacja wyjściowa | spawanie prądem stałym |
| Znamionowy cykl pracy przy 40 stopniach (TIG) | 60 |
| Prąd łuku | 10-200 A |
| Częstotliwość impulsów | 50/60 Hz |
| Prąd łuku pilota | 10-200 A |
| Znamionowy cykl pracy | 60 procent |
| Typ silnika | SILNIK PRĄDU STAŁEGO |
| Wymiary | 45 * 26 * 33 cm |
| Stosowanie | Spawalniczy |
| Napięcie | 1 faza 230 V |
| Orzecznictwo | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, dostępne zagraniczne wsparcie innych firm |
| Obowiązujące branże | Sklepy z materiałami budowlanymi, Roboty budowlane |
| Napięcie wejściowe | 1 faza 230 V |
| Współczynnik mocy | 0.93 COS |
| Maksymalne napięcie bez obciążenia | 62 V |
| Znamionowe napięcie robocze | 28V/MMA |
| Poziom zabezpieczeń | IP21S |
| Waga | 5 kg |
| Typ | wsm 160 spawarka tig |
| Moc (W) | 7,1 KVA |
| Zdolność zaopatrzenia | 50000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Port | portu w Ningbo |
Funkcja i funkcje
1. Zastosuj zasilacz impulsowy MOSFET i technologię PWM, zajarzenie łuku HF, łatwe zajarzenie łuku, energooszczędność i niski poziom hałasu.
2. Zapewnij stabilny łuk i doskonałe, powtarzalne spoiny.
3. Zwiększa produktywność doświadczonego spawacza i skraca czas szkolenia spawaczy TIG.
4. Kompaktowy rozmiar i lekki, łatwy do przenoszenia.
5. Zabezpieczenie przed przeciążeniem termicznym i napięciowym zapewnia długą żywotność elementów wewnętrznych.
6. Niezrównana mobilność, pierwszy wybór do spawania cienkich blach.
7. Dynamicznie monitoruje charakterystykę łuku, ostatecznie dostosowując się do Twojej techniki, co zapewnia płynny, stabilny łuk
8. Ma zastosowanie do spawania wszelkiego rodzaju materiałów, takich jak stal, żelazo, miedź, nikiel, stopy itp.





Popularne Tagi: spawarka pulsacyjna tig dc, Chiny producenci spawarek pulsacyjnych tig dc, dostawcy, fabryka, AC DC TIG do spawania aluminium, Maszyna spawalnicza DC Pulse Tig, Maszyna spawalnicza TIG do spawania o niskiej mocy, Maszyna spawalnicza TIG do zdalnej lokalizacji spawania zasilania, TIG WELLIDING MASZYNU DLA MÓŁY, maszyna spawalnicza do stali stopowej
Może ci się spodobać również














