Skontaktuj się z nami
- Xinkaihe Przemysłowe Strefa, Chengdong Ulica, Wenlinga Dystrykt, Taizhou Miasto, Zhejiang Prowincja, Chiny
- manager@genteck.cn
- dodać 86-576-86088668
Jednofazowa spawarka TIG DC
Typ: spawarka argonowa
Obrobiony materiał / metal: stal nierdzewna i żelazo
Znamionowe napięcie wejściowe: 230 V
Maks. Moc obciążenia: 7,1 kVA
Polaryzacja wyjściowa: DC TIG
Opis
Szybkie Szczegóły
| Typ | Spawarka argonowa |
| Obróbka materiału / metalu | Stal nierdzewna i żelazo |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 230 V |
| Maks. Załaduj pojemność mocy | 7,1 kVA |
| Polaryzacja wyjściowa | spawanie prądem stałym |
| Znamionowy cykl pracy przy 40 stopniach (TIG) | 60 |
| Znamionowy prąd wyjściowy (TIG) | 10-250 A |
| Znamionowe napięcie wyjściowe (TIG) | 60 V |
| Częstotliwość impulsów | 50/60 Hz |
| Prąd łuku pilota | 10-250A |
| Znamionowy cykl pracy | 60 procent |
| Typ silnika | SILNIK PRĄDU STAŁEGO |
| Wymiary | zwyczaj |
| Stosowanie | Spawalniczy |
| Napięcie | 1 faza 230 V |
| Orzecznictwo | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, dostępne zagraniczne wsparcie innych firm |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Waga (kg) | 11 kg |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Roboty budowlane |
| Lokalizacja usługi lokalnej | Nic |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Współczynnik mocy | 0.93 COS |
| Poziom zabezpieczeń | IP21S |
| Klasa izolacji | H |
| Moc (W) | 7,1 kVA |
| Zdolność zaopatrzenia | 20000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Szczegóły pakowania | karton |
Funkcja i funkcje
1. Zaawansowana technologia inwerterowa (IGBT).
2. DC jednofazowa, pojedyncza technologia PCB, bardziej atrakcyjny wygląd.
3. Źródło zasilania oparte na inwerterze zapewnia bardziej spójny łuk spawalniczy przy mniejszym zużyciu energii
4. Łatwe uruchamianie łuku, mniej rozprysków, kontrola termostatyczna, automatyczna ochrona przed przepięciami.
5. Lekki, kompaktowy, łatwy w obsłudze.
6. Ma zastosowanie do spawania wszelkiego rodzaju stali niskowęglowej, stali średniowęglowej i stali stopowej itp.





Popularne Tagi: DC jednofazowa spawarka tig, Chiny DC jednofazowa spawarka tig producenci, dostawcy, fabryka, Maszyna spawalnicza TIG do spawania o niskiej mocy, Maszyna spawalnicza TIG do spokojnych środowisk, Maszyna spawalnicza TIG do spawania artystycznego, Maszyna spawalnicza TIG do odległych lokalizacji, maszyna spawalnicza do stali stopowej, narzędzie do spawania TIG do naprawy
Może ci się spodobać również

















